Error 522 Ray ID: 4dadb823fcafa7d4 • 2019-05-22 09:21:50 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 2017 ev alınır mı ? Kredi ile ev alınır mı ? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

2017 ev alınır mı ? Kredi ile ev alınır mı ?

Konut Kredisi 20 Ocak, 12:45'de eklendi

2016 yılı, faiz oranları açısından gayet ılımlı geçen bir yıldı. Yılın son çeyreğinde konut kredilerinde yaşanan indirimlerle piyasa olumlu olarak hareketlendi.

Özellikle konut kredisi kullanmak isteyip de fikirlerini hayata geçiremeyen kişilerin dikkatleri biraz daha toparlandı. Konut kredisindeki indirimler, diğer kredileri de ciddi anlamda etkiledi.

Kredi kullanmayı düşünenler, hane ekonomilerini piyasadaki faiz indirimlerine göre yapmaktalar. Piyasayı araştırarak hareket eden ekonomik tüketiciler, kredi kullanma konusunda 2017 yılını özellikle beklediler diyebiliriz. Çünkü; 2017 yılında faiz oranlarının düşeceği beklentisi ağırlıklı muhtemel düşüncedir. Siyasi, toplumsal ve ekonomik olarak durağan dışı herhangi bir şey yaşanmaması durumunda beklenti bu yöndedir.

Geçtiğimiz sene, sayın Cumhurbaşkanımızın konut kredisi faiz oranlarının düşürülmesi yönündeki talimatından sonra, başta Ziraat Bankası ve Deniz Bank ‘ın yapmış olduğu faiz oranı güncellemeleri ile konut kredilerinin piyasa faiz oranı düşmüştü.

Konut alımları tüm dünyada hızla artarken Türkiye ‘de de durum aynıdır. Konut piyasası, ülkelerin ekonomilerini canlı tutan en güçlü aktör. Konut fiyatlarındaki, iş gücündeki ve malzeme bedellerindeki artış illa ki konut piyasasını olumsuz etkileyecektir; ancak, inşaat ve konut piyasasının ekonomilerdeki gücü düşünüldüğünde     devletin de baskısı söz konusu olacaktır.

Geçtiğimiz dönemlerde bazı müşteriler, kullandıkları konut kredilerini yüksek faizle aldılar, faizler düşünce yapılandırır ya da refinansman yaparız diye düşündüler.  Şu günlerde konut kredisi faiz oranları düşmüş olsa da bankalar yapılandırma konusuna hala sıcak bakmamaktadırlar.

Bu sebeple konut kredisi faiz oranlarının düşeceği beklentisi ile yapılandırma planları içine girmeden ev sahibi olmayı planlayın, bütçenizdeki hesap tutuyorsa yapılandırma yapılmayacakmış gibi davranın; hayal kırıklığı yaşamanın hiç gereği yok. Eğer ki beklentiniz oranların düşmesi yönündeyse biraz daha sabredin.

Aranan Kelimeler : 2017 ev kredisi , 2017 ev alınır mı ?,Kredi çekip ev almak mantıklı mı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.