Error 522 Ray ID: 4ca81565cc87a806 • 2019-04-20 15:17:41 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Acil para lazım nerden bulabilirim | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Acil para lazım nerden bulabilirim

İhtiyaç Kredisi 6 Aralık, 08:54'de eklendi

Bankalardan kredi kullanarak, henüz ödemeleri bitmeden yeniden kredi kullanan müşteriler, acil para ihtiyaçlarında yaptıkları kredi başvurularına kredi limitlerinin dolu olması sebebiyle bankalardan olumlu cevap alamamaktadırlar.

Bir çok kere bankalara başvurup kredi aldık, geri ödemelerimizi kafamıza göre gerçekleştirip düzensiz ödemelerde bulunduk. Yani, kredi limitimizi bilmeden çoktan doldurmuş olduk. Yaptığımız gecikmeli ödemelerle kredi notumuz zaman içinde düşmüş oldu. Düşen kredi notumuz sonucunda bankalar bize daha serin bakmaya başladılar ve başvurduğumuz krediler gün oldu onaylanmadı gün oldu talep ettiğimiz miktardan çok daha az olarak onaylandı ve hiçbir işimize yaramadı. Haliyle ekonomik çukur her geçen gün daha da büyüdü ve içinden çıkılamaz bir hal aldı.

Bankalardan gerekli likidi sağlayamadığımızda, başka alternatif yollar arayışı içine gireriz. Bankaya kefil getirirsem kredim çıkar mı, ipotek verirsem kredi onaylanır mı gibi alternatifler sunarız. Ancak, bankaların verecek olduğu red cevabını önleyemeyiz. Çünkü, geçmiş dönemler kredi notumuz, risk raporumuz berbat durumdadır.

Kredi notunun düşük oluşu sebebiyle bankalara başvuran kişiler, ipotek ve kefil teminatlarının her ikisini de bankaya sunarak kredi alma yollarını başarıya ulaştırabilirler. İpotekli kredi yolu, başvurulması gereken e n son yoldur ya da duruma göre ilk yol olmalıdır. İpotekli kredi bankalar açısından da krediyi kullanan kişiler açısından da çok güvenilir olmakla birlikte buradaki tek sorun, ipotekli kredinin kredi kullanıcısı tüketici açısından gerçekten maliyetli olmasıdır. En basit basraf kalemleriniz hızlıca geçersek; eksper masrafı, dask ve konut sigortası masrafı, ipotek harç bedeli, vb.

Bu kalemlerin hepsini kredi kullanıcısı müşteri yüklenmektedir.

Tüm bu teminat işlerini ayarladıktan sonra, ihtiyacınıza göre rakamı ve ihtiyacınız olan gün sayısını belirleyip bankadan ek hesap da dahil bir çok kredi türünden birisini talep edebilirsiniz. Burada uyarmak isterim ki, piyasada çok sayıda para fırsatçıları mevcuttur. Banka kredi vermedi tefeciye gideyim demeyin, krediyi alabilmenin yollarını arayın, eğer olmuyorsa kredinizi ve ihtiyaçlarınızı erteleyin. Her şeyin yasal ve hukuka uygun olması banka gibi aynı zamanda sizin de koruyucunuzdur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.