Error 522 Ray ID: 4ca7c153ace3a7ee • 2019-04-20 14:20:17 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Akbank Kredi Notu Öğrenme | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Akbank Kredi Notu Öğrenme

Kredi Notu 24 Mart, 09:56'de eklendi

Kişi ya da kurumların, kredi başvurularının bankalarca değerlendirilmesinde ilk önce kredi puanına bakılır. Bir kredi başvurusunun olumlu ya da olumsuz cevaplanmasında büyük öneme sahiptir.

Bankaların hemen hepsi bugün kredi puanına çok önem vermektedirler, bu bankalardan birisi de Akbank… Akbank ta kredi notunu öğrenmek için internet bankacılığını kullanmak gerekir. Buradan kolaylıkla kredi notu ve limit risk bilgilerinize ulaşabilirsiniz.  Sorguyu yapabilmeniz için Akbank Direkt İnternet Bankacılığı hizmetinizin aktif olması gerekmektedir. Akbank ın Direkt Mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz.  Akbank Direkt Mobil uygulamasını playstore veya appstore uygulamalarından kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Yüklemeniz gerçekleştikten sonra, internet bankacılığı girişinde kullandığınız müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Başvuru ve nakit ihtiyaçları sekmesinden Risk Raporu nu seçerek puanınızı dakikalar içinde görebilirsiniz.

Yaptığınız sorgulama ile bankaların gözündeki SİZ i görebilirsiniz. Ne kadar kredi kullanmışsınız, bunun ne kadarının ödemesi tamamlanmış, hangi ödemeleriniz gecikmiş gibi bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz, geçmişteki ödemelerinizin performans ortalaması ile yapılır. Detay sorguda çıkan puanınızı kolaylıkla yükseltmeniz mümkün.

Akbank ‘ın müşterisi olun ya da olmayın risk raporunuzu kimliğiniz ile Şubelerden de öğrenebilirsiniz. Şubeden puanınızı öğrenmenizin ücreti 15 TL dir, bu konuda size notunuzu internetten öğrenmenizi tavsiye ederiz ki bunun da ücreti sadece 5 TL.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.