Error 522 Ray ID: 4cbae5799903a824 • 2019-04-22 22:05:27 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Altın fiyatları 2017 yılında nasıl olacak | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Altın fiyatları 2017 yılında nasıl olacak

Altın 24 Ocak, 10:01'de eklendi

Dünyada her ekonomide yerini sağlam tutan altın, gündemde meydana gelen her olayda olumlu ya da olumsuz etkilenir.  FED’in yaptığı faiz açıklaması, düğün mevsimi içinde bulunulması, iç savaş, terör vs olaylar kolaylıkla altın fiyatlarını etkiler.

Piyasalara güven dediğimiz duygu, aslında fiyatları doğrudan etkileyen hassas bir etken. Bu işin terazisi tamamen bizlere bağlı; biz paramızın değerini korumayı hedeflemişsek eğer, altın satın alırız böylelikle altına olan talep artar ve haliyle altın fiyatları yükselir.  Hiç birimiz öncesinden altın fiyatının ne olacağını asla bilemeyiz, tamamen beklentilerimizle alakalı olan bu durumda duygularımızın bizi yönlendirmesi kar ya da zarar etmemize sebep olabilir. Önemli olan gelecekte meydana gelebilecek bir olayı, bilgi birikimi ve deneyimimiz sayesinde doğru tahmin edip duruma göre en iyi pozisyonu almaktır.

2017 yılı için baktığımızda ise genel olarak ılımlı bir hava ile karşılaşıyoruz.  ABD nin 45. Başkanı Donald Trump ‘un açıklamaları, Merkez Bankası ‘nın faizlere baskısı USDnin değer kaybetmesine sebep olurken altın fiyatlarında da bir gerileme yaşanıyor olması dikkat çekicidir. Aslında altın almamız için fırsat görünen bu durum, önümüzdeki günlerde altın fiyatının yükselmesini kaçınılmaz kılmaktadır. Sebebi ise, insanların altını güvenli görmesi, düğün sezonunun başlayacak olması, şu anda fiyatın alım için uygun olması vs. altına olan talebi artıracak ve altın arzı artan talep karşısında sınırlı kaldıkça fiyatlar yükselecektir.

Bahsettiğimiz bu kadar etkenden sonra altına para bağlamak tamamen sizin ön sezilerinizle alakalı olmalıdır. Çünkü, önümüzdeki günlerde neler yaşanacağını kimse önceden bilemez. Sağduyumuz yatırımlarımızın bekçisidir. Bol kazançlar dilerim…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.