Error 522 Ray ID: 4ca7ce231ac1a81e • 2019-04-20 14:29:02 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 AVEA İle Kredi Notu Öğrenme | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

AVEA İle Kredi Notu Öğrenme

Uncategorized 25 Haziran, 14:46'de eklendi

Banka ile işi olan, zamanında en azından bir ek hesap dahi kullanmış sonra kapatmış ancak üzerinden uzun zaman geçmiş olan birinin bile bir kredi notu bulunmaktadır. Kredi notu, 0 ile 1900 arasında ifade edilen rakamsal bir değerdir. Bu değer, büyüklüğü ile ölçülür ve sizin finansal istikrarınızı gösterir. Kredi Kayıt Bürosu ismi ile anılan Findeks, herkesin bu değerle ifade edilen kredi notlarını depo eder.

Bireylerin yapacağı bankacılık işlemlerinde, atacağı her finansal adımda en önemli detay kredi notudur. Çünkü kredi notu, sizin finansal performansınızı, geri ödeme kabiliyetinizi, limitlerinizi nasıl kullandığınızı yansıtır.

Kredi Kayıt bürosu, kişilerin bu finansal notlarına daha hızlı ve daha kolay erişim sağlamak adına kredi notu öğrenme durumunu daha kolay hale getirmiştir. Kişiler, finansal notlarını öğrenmek adına illa ki bir finansal kuruluşa başvurmak zorunda değillerdir. Gelişen teknoloji sayesinde artık GSM operatörleri de kredi notu öğrenme konusunda kullanıcılarına destek olmaktadır. AVEA, bu servis ile dakikalar içinde kullanıcılarına cevap verebilmektedir.

AVEA aracılığı ile kredi notunuzu öğrenmeniz sadece dakikalarınızı alır. TC kimlik numaranızı yazarak bir boşluk bırakıyorsunuz, doğum yılınızı da mesaja ekleyerek 1122’ ye mesaj atmanız yeterlidir. Findeks tarafından kredi notunuz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Atılan her mesajın kullanıcılarına maliyeti sadece 9 TL dir.  Kısaca, kredi notunuzu öğrenmek için bankaya gitmenize gerek kalmamaktadır.

Kredi notunuza göre kendinizi herhangi bir risk grubuna dahil edebilirsiniz. Kredi notunuz 1000 ve altında bir rakamla ifade ediliyorsa, riskli bir müşterisiniz demektir. Bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapamazsınız. Talep ettiğiniz kredi bölge ya da genel müdürlük yetkili olabilir ya da sizden teminat talep edilir. Kredi notunuz 1000 ve üzerinde ise rakamın büyüklüğüne göre de zorlanma dereceniz azalacaktır. Notunuz ne kadar yüksek ise, bankacılık işlemlerini yapma payınız o derece artacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.