Error 522 Ray ID: 4cbaf340cacbb055 • 2019-04-22 22:14:52 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Bireysel Emeklilik Faydaları | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Bireysel Emeklilik Faydaları

Bireysel Emeklilik 4 Ocak, 08:28'de eklendi

Sağduyu aklın bekçisidir, bizim izin verdiğimiz kadarıyla bizi yönlendirir. Yeni güzelliklerin güzel birikimlerin yapılacak olduğu 2017 yılında tüm planlarınız gerçek olsun tüm birikimleriniz sizinle birlikte büyüsün. Birikimlerin bahsi geçmişken bugün biraz olsun ülkemizde uygulanan bireysel emeklilik sisteminden bahsedip konuya giriş yapalım.

Yurt dışında yaygın olan bireysel emeklilik sistemi, kişilerin çalıştıkları dönemdeki hayat standartlarını emeklilik dönemlerinde de devam ettirmeleri için bugünden düzenli birikim yapma imkânı sağlayan, devlet katkısıyla desteklenmiş bir tasarruf ve yatırım sistemidir.​

18 yaş üzerindeki herkes bireysel emeklilik sistemine katılabilir.

Bireysel emeklilik hesaplarında uygulanan denetim mekanizması devlet tarafından son derece sağlam ve güvenli tutulmaktadır.

Farklı yatırım planları ile desteklenmiş sistem, gayet esnek olup ödemelerinizi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerde “asgari katkı payı” tutarları tanımlanmıştır. En az bu tutarlar kadar ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizde üst bir limit yoktur.​

Ödemiş olduğunuz katkı payının dörtte biri de devlet tarafından bireysel emeklilik hesabınıza net olarak aktarılır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar ve mavi kart sahibi kişiler devlet katkısından tam olarak yararlanabilmektedirler. Bir yıl için Kendi adınıza yatırmış olduğunuz katkı payının brüt asgari ücret tutarı kadar devlet katkısı alabilirsiniz. Devlet katkısında limit hesabı şahsi olup, katılımcı bazında yapılmaktadır.

Ocak 2017 itibariyle zorunlu hale getirilen emeklilik sistemi, doğal olarak tüm katılımcıların aklında bir çok soru işareti bırakmaktadır. Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. bu noktada tüm soru işaretlerinizi aydınlatacak, birikimlerinizi sizin çok daha iyi yönlendirecektir.

İlerleyen dönemlerde bankaların ve emeklilik şirketlerinin fon getirileri hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz.

Aranan Kelimeler : bireysel emeklilik , bireysel emeklilik faydaları , Anadolu hayat emeklilik

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Otomatik BES Nedir ?

Otomatik BES Nedir ?

0
0
31 Ocak, 09:33