Error 522 Ray ID: 4cbb33008efea800 • 2019-04-22 22:58:23 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank 12 Mayıs, 11:16'de eklendi

Ülkemizin önde gelen özel bankaları arasında bulunan Denizbank, gerek teknolojiyi yakından takip etmesiyle gerekse hem taleplere hızlı cevap vermesi hem de yeniliklere çabuk entegre olması sebebiyle sektördeki rakipleri arasında fark yaratmaktadır.

Denizbank cebinde kredi kampanyası ismiyle düzenlenen ve SMS ile kredi kullanımına olanak sağlayan kampanyada, kişilerin kredi başvurusu sebebiyle günlük hayatlarından ekstra zaman ayırıp da şubeye gitmelerine gerek kalmadan ihtiyaçlarını karşılama olanağı sunmaktadır.

Ön onaylı kredi türleri arasında bulunan SMS kredisinde uygulanan faiz oranı, şubeden yapılan başvurular için uygulanacak faiz oranından daha da düşüktür.

Cep telefonunuzun SMS bölümüne KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazarak 3280 e göndermiş olmanız ön onay için yeterlidir. Birkaç dakika içinde onaylanacak olan krediniz ile, 55.000-TL ye ve 48 ay vadeye kadar nakit kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

Onaylanan kredinizi kullanmak için size en yakın şubeye kimliğiniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Bu kredi il ilgili deyatlı bilgiyi 444 0800 müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.