Error 522 Ray ID: 4ca54192099ea81e • 2019-04-20 07:03:33 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Evde çalışıyorum, gelirim düzenli değil. Kredi alabilir miyim? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Evde çalışıyorum, gelirim düzenli değil. Kredi alabilir miyim?

İhtiyaç Kredisi 17 Ocak, 06:19'de eklendi

Bankalar, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi gibi, bütün kredi türleri içerisinde müşterilerine kredi kullandırmak için hassasiyetle çalışır ve ilgilenirler.

Düzenli bir geliri olmayanların kredi alıp alamayacağı serbest çalışan kişileri ilgilendiren bir konudur. Bu konu evden çalışan herkes tarafından çok merak edilmektedir. Bilgisayar ve internet alanında meydana gelen gelişmeler sonunda artık her evde internet bağlantısı ve bilgisayar mevcuttur. Düzenli maaşı olmayanların kredi alıp alamayacağı serbest çalışan kişileri ilgilendiren bir konudur. Bu konu evden çalışan herkes tarafından çok merak edilmektedir. Son yıllarda evden çalışan kişilerin sayısını artması bankaları bu kişilere özel bir kredi oluşturmak zorunda bırakmıştır. Çünkü serbest çalışanlar da tıpkı normal iş yerinde çalışan kişiler gibi evlerinden çalışabilmektedirler. Yazılımcılar, grafikerler, editörler, sayfa yöneticileri, sosyal medya hesabı yöneticileri, dijital iletişim danışmanları, mobil uygulama geliştiricileri, grafikerler, tasarımcılar, evde pasta börek yapımcıları, yemek ve benzeri şeyleri pişirip satanlar, takı tasarımcıları, el işçiliği olan takıları internetten satanlar ve daha çok sayıda serbest çalışan evden çalışmakta ve para kazanmaktadır. Bu kişiler için gelirlerini belgelendirmek de hiç kolay değildir. Bu kişilerin gelirleri düzenli olmayıp çok zaman sigortaları da bulunmamaktadır. Bu yüzden bankalardan kredi almak bu kişiler için hiç de kolay değildir. Kredi kartı almak bu kişiler için kredi almaya göre daha kolay olsa da gelirlerinin düzenli olmaması bu kişilerin kredi kartı ekstrelerini ve faturalarını düzenli bir şekilde ödemelerini zorlaştırmaktadır. Bu yüzden bu kişiler kredi notlarını da yüksek tutmak konusunda zorlanabilirler. Ancak deneyimli serbest çalışanlar bu konuda ne yapacaklarını öğrenmişlerdir. Hesaplarında her daim harcamadıkları bir miktar para bırakmaları gerektiğini bilirler. Bu yüzden bankalar gelirini belgeleyemeyen kredi almak isteyen serbest çalışanlara kredi verirken standart belgelerin dışında bazı belgeler isterler. İstedikleri belgeler bu kişilerin düzenli ödeme yaptıklarını gösteren belgelerdir. Mesela geçmişe yönelik hesap özetleri bu konuda çok işe yaramaktadır. Ancak elbette bu krediyi alabilmeniz için kara listede olmamanız ve riskli müşteri kategorisinde olmamanız gerekmektedir. Gayrimenkul sahibi olmanız, aylık düzenli kira gelirinizin varlığını göstermede önemlidir, ancak, kredi almanız için yeterli olmayabilir. Sigorta primi sahibi olmak ve aylık gelirini belgelendirebiliyor olmak kredi almayı tabi ki kolaylaştırıyor olabilir ama gayrimenkul gelirleri ile birlikte kredi sicili temiz, ödemeleri düzenli ve geliri yüksek bir kefil bulursanız bankanın kredi verme olasılığı yükselmektedir.

Aranan Kelimeler : çalışmayana kredi veren banka,sigortasız kredi çekme imkanı , sigortasız kredi kartı alınır mı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.