Error 522 Ray ID: 4ca7e0eceff5a7d0 • 2019-04-20 14:41:51 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Garanti Bankası Kredi Notu Öğrenme | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Garanti Bankası Kredi Notu Öğrenme

Garanti Bankası, Kredi Notu 23 Mart, 08:37'de eklendi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kişiler tüm işlemlerini internet üzerinden gerek bilgisayarları gerekse cep telefonları ile kolayca yapmaktadırlar. Kredi Kayıt Bürosu ile bankaların yaptığı anlaşma sonucunda bankalardan da kolaylıkla kredi risk raporu ve çek raporu sorgusu yapılabilmektedir. Risk raporu ile kredi bilgilerinizi, çek raporu ile çek ödeme performansınızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Bankalar arasında internet bankacılığını en iyi kullanan bankalardan biri de Garanti Bankası ‘dır. Garanti Bankası, gelişmiş teknolojiye kolay uyumu sayesinde internet kullanımı ile müşterilerine kolay ve zahmetsiz çözümler sunmaya devam etmektedir.

Eğer ki Garanti Bankası ‘nın müşterisiyseniz ve Garanti Bankası internet bankacılığını cep telefonu veya bilgisayarınızda kullanıyorsanız kredi notunuzu sorgulamanız çok kolay olacaktır. Garanti Bankası ‘nın android ya da İOS cep uygulamasını indirerek internet bankacılığı girişte kullandığınız bilgilerle giriş yapabilirsiniz. Eğer ki şirketiniz için giriş ve sorgu yapmak istiyorsanız, kurumsal internet şubesi seçeneği ile giriş yapmalısınız. İnternet bankacılığına giriş ile birlikte menüden ‘’hesaplar ve ürünler’’  sekmesi ile ‘’KKB Raporlarım’’ seçeneğini seçerek, kredi notu ve kredi risk raporu öğrenilebilmektedir.

Gelen raporda öncelikle kredi notunuzu görürsünüz. Kredi notunuza göre size az çok yorum yapmanız için imkan sunmaktadır. Kredi notunuzdan sonra, kredi, kredi kartı, ek hesap ödemeleriniz, varsa gecikmeleriniz, geciken tutar, vs gibi bilgiler yer almaktadır. Raporda ayrıca kredi limitleriniz, limitinizin ne kadarının kullanıldığı, kalan limitiniz gibi bilgiler de yer almaktadır.

Krediye başvuran kişilerin, bankalarca değerlendirilmesinde en önemli ve ilk kriter, kredi notudur.

İnternet bankacılığı ile 6 aylık kredi işlemlerinizi görebilir, ödemeleriniz hakkında yorum yapabilirsiniz hatta bankalara ne kadar borcunuzun olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun sonucunda bankalara kredi ya da kredi kartı için başvuruda bulunduğunuzda, bankanın size vereceği olumlu ya da olumsuz cevabı yaklaşık oranlarla tahmin edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.