Error 522 Ray ID: 4ca53bd1b8dab061 • 2019-04-20 06:59:37 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 İş Bankası Vadematik Kart Ne İşe Yarar? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

İş Bankası Vadematik Kart Ne İşe Yarar?

İş Bankası 6 Ocak, 12:15'de eklendi

 

İş Bankası’nın ürünlerinden olan Vadematik, çek – senet gibi ürünlerle ödenebilecek yüksek meblağların söz konusu olduğu finansal alışverişlerde bu kıymetli evrakların yerine kullanılabilecek ve ticari riskleri ortadan kaldıracak bir kredi kartıdır. İş Bankası Vadematik Kart KOBİ’lere özel bir karttır ve çok çeşitli avantajlar sağlar.

Örneğin vadeli yapılan alışverişler uygun faiz oranı ile hem taksitlendirilebilir hem de ertelenebilir ve peşin alışveriş yapıyormuş gibi peşin iskontosundan yararlanılır. Taksitlendirme ya da vade erteleme işlemini işlem anında yapılabilir,  İş Bankası internet şubesinden ve telefon bankacılığından hesap kesim tarihine kadar yapılabilir. Taksitlendirme ya da vade erteleme işlemi sonrasında alışveriş yaptığınız tedarikçi firmanız parasını İş Bankası ya da anlaşmış olduğu başka bankadan anlaşmış olduğu koşullarla kolay bir şekilde tahsil eder, siz de ödemenizi vadesi geldiğinde bankanıza yaparsınız.

Taksitlendirme dediğimiz işlem, 9 aya kadar yapılabilir. Bu işlemi ya mal veya hizmet alışı sırasında tercih eder ya da hesap kesim tarihine kadar İş Bankası şubelerinden, İş Bankası internet bankacılığından ya da telefon bankacılığı aracılığı ile kolay olarak yapabilirsiniz.  .

Hesap özetini ertelemek de mümkün, yine aynı yollarla yani şubeler aracılığı ile ya da internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile ödemenizi erteleyebilir kendinize ekstra fon yaratabilirsiniz.

Satıcı firma açısından bakıldığında vadematik ile çek ve senedin riskini üstlenmeden mal ya da hizmetinizi peşin satabilirsiniz. Kartı kullanan firma açısından bakıldığında taksitli ya da ertelenmiş ödemenizle ticaret hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcı firma aynı zamanda alışverişlerinde ekstra maxipuan kazanarak istedikleri zaman bu puanlarını kullanabilirler. Bir diğer avantaj ise, çalışanlar arasında istediğiniz adette kart dağıtabilir, her bir çalışanın işlem yapma yetkisini farklı tutabilirsiniz. Ayrıca, ertelenmiş ya da taksitlendirilmiş borcunuzu erken ödeyerek gerekli indirimlerden de yararlanmış olursunuz.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.