Error 522 Ray ID: 4ca813b14d21b05b • 2019-04-20 15:16:31 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Kredi Kartı Borcu Yapılandırılması Nasıl Yapılır? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Kredi Kartı Borcu Yapılandırılması Nasıl Yapılır?

Kredi kartı 14 Şubat, 06:57'de eklendi

Aktif kart kullanıcısıyız ama sürekli asgari ödemeler sonucunda biriken borçlar ya da başka sebeplerle gün geldi ödemede tıkandık. Ödemezsek kartımız takibe düşecek, dünya kadar temerrüt faizi ödeyeceğiz, ödemek istiyoruz ama ödeyemiyoruz…

Ödemede zorluk yaşadığımız tüm kartlarımız artık, alt ve üst limit sınırı olmadan bankalar tarafından 72 aya kadar yapılandırılıyor. Bankaların bu durumu sevmediğini düşünsek de bankalar yapılandırma işlemine gayet sıcak bakmaktadırlar. Çünkü yapılandırma ile hem biz borcumuzdan rahatlıkla kurtulacağız, hem de banka alacağını sorunsuz yollarla tahsil etmiş olacak. Borcumuzu rahatlıkla ödeyebiliyorsak eğer, ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılarız, piyasada nakit akışı olur, ekonomi hareketlenir, herkes rahatlar.

İki kavramı karıştırmamak gerekir:

Yeniden yapılandırma aynı bankada yapılan bir işlem olup, borç transferi ise borcun bir bankadan başka bir bankaya aktarılmasıdır.

Kredi kartını ya da kredisini yeniden yapılandırmak isteyen herkes öncelikle banka ile görüşmeli. Banka, borcunu ödeyemeyen ama ödemek niyetinde olan herkese yardımcı olmaktadır. Banka, kart hesap özetini taksitlendirebileceği gibi kartın toplam borcunu da taksitlendirebilir; bunun kararını banka ile birlikte vermelisiniz. Ancak, hangi işlemi seçerseniz seçin yeni bir vade ve ilave faiz olacağını unutmayın. Taksitlendirme işlemi 6 ay, 12 ay vb vadelerle olabileceği gibi vade seçeneği 72 aya kadar uzamaktadır. Ama bu işlemi bankadan kesinlikle biz istemeliyiz; çünkü, banka talep olmadan kesinlikle böyle bir işlem yapamaz.

Yapmak istediğimiz işlem borç transferi ya da yeniden yapılandırmadan hangisi olursa olsun bu işlemi ödemelere tıkandığımız anda yapmamalıyız. Bunun hesabını iyi yaparak ödemelerimiz gecikmeye düşmeden bu işleme başvurmalıyız. Çünkü ödemelerimiz geciktikçe puanımız düşecektir. Bir bankada tüm kredi işlemleri için önemli olan öncelikle kişinin puanıdır.

Aranan Kelimeler :kredi kartı yapılandırma,Kredi kartı borçlarından kurtulmanın yolu ,kredi kartı yapılandırma garanti

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.