Error 522 Ray ID: 4ca7f71b0d0da7a0 • 2019-04-20 14:57:00 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Kredi Kartı Çalındığında Ne Yapılabilir ? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Kredi Kartı Çalındığında Ne Yapılabilir ?

Uncategorized 10 Temmuz, 10:41'de eklendi

Kredi kartı kullanmanın alışkanlık olduğu günümüzde, cebimizde hazır paramız olsa da olmasa da hem taksit ve erteleme hem de puan avantajı sebebiyle kredi kartı kullanmaktayız. Kredi kartı tercih etmenin en büyük sebeplerinden birisi de kartlı işlem yapmanın yüksek güvenlikli olmasıdır.

Fakat, bazen oluyor ki bu kartlarımızı ya düşürdüğümüzü fark ediyoruz, ya cüzdanımızı – çantamızı düşürüyoruz, çaldırıyoruz. Böyle durumlarda, farkına varıldığı anda olaya müdahale edilip gerekli tedbirler alınmalıdır. Kredi kartınızın kaybolması – çalınması durumunda ilk önce bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak kartın istemsiz kullanılması engellenmelidir. Müşteri temsilcinize TC kimlik numaranızı ve kartınızın kaybolduğu ya da çalındığı bilgisini vererek kartınızın istemsiz kullanımını durdurmuş olacaksınız. Bu işlemi yalnızca kredi kartınız için değil, bankamatik kartınız hatta banka hesaplarınız üzerinde de yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcinize kartınızın tasarrufunuzda olmadığı bilginizi verdiğiniz anda, kredi kartı ve diğer tüm hesaplarınıza banka dışı kanallardan erişim engellenecektir. Artık hesaplarınız ve kredi kartınız güvendedirler. Müşteri temsilciniz konuşmanız akabinde size yeni bir bankamatik kartı ve yeni bir kredi kartı gönderecektir. Gelen kartların son kullanma tarihleri de dahil tüm numaraları bir önceki kart bilgilerinizden farklı olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Vadeli kumbara hesabı nedir?

Vadeli kumbara hesabı nedir?

0
0
31 Ekim, 08:11
Hisse Senedi Çeşitleri

Hisse Senedi Çeşitleri

0
0
1 Ağustos, 12:56
AVEA İle Kredi Notu Öğrenme

AVEA İle Kredi Notu Öğrenme

0
0
25 Haziran, 14:46
İş Yeri Açma, İş Kurma Kredisi

İş Yeri Açma, İş Kurma Kredisi

0
0
23 Haziran, 00:34
Kredi Notu Neden Sıfır Olur

Kredi Notu Neden Sıfır Olur

0
0
5 Haziran, 08:02