Error 522 Ray ID: 4cbaf4f6e861a79a • 2019-04-22 22:16:02 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi Notu 3 Ekim, 10:40'de eklendi

Kredi notum düşük, nasıl yükseltirim, kredi notumu yükseltme taktikleri gibi benzer sorular kredi kullanmayı düşünen çok sayıda müşterinin en temel sorularının başında gelmektedir.

Bir banka sadece kredi anlamında olmayıp vadeli mevduat hesabına faiz oranı belirlerken dahi kredi notunuzu temel almaktadır. Bankalar, kredi notunuza bakarak size kredi verip vermeme konusunu değerlendirmeye almaktadırlar. Çok kritik olmayan kredi notları, görece düşük olmakla birlikte, talep edilen kredi müşteriye ödenecekse eğer, faiz oranı yükselerek değişkenlik göstermektedir.

Kredi notu, bir anda artan bir değer değildir. Tamam, borçlarımı ödedim, gecikmelerim artık yok, yarın kredi notum yükselir diye düşünmek yapılan hataların en başında gelmektedir. Öncelikle kredi limitlerinizi dolu dolu kullanmamalısınız ve devamında her çeşit kredileriniz için o veya bu şekilde küçüklü büyüklü gecikmeleriniz olmamalı. Tabi tek kıstas bunlar değildir. Sürekli kredi başvurusu yapan arkadaşlarımın kredi puanları, aynı kademede bulunan ve sürekli kredi talebinde bulunmayan diğer kişilerle kıyaslandığında, kredi notları görece çok daha düşük olmaktadır. Bir de gecikmeleri giderdikten sonraki zaman çok önemli olmaktadır. Gecikmelerin bitirilmesi tarihi itibariyle az zaman geçmiş olması ile uzun zaman geçmiş olması çok büyük fark yaratmaktadır. Kısa zaman içinde kredi notunuz istenilen seviyelere yükselmeyecektir. Haliyle, kredi notunuzun yükselmesi için biraz zamana gerek vardır.

Tüm borçlarınızı ödediğinizi ve de hiçbir kredi ürününüzün kalmadığını düşünürsek, kredi notunuzun asla yükselmeyeceğini söylemek yerinde olur. Çünkü, kredi notunuzu yükseltecek kredi ürününüz yoktur ve sistem ödemelerinizin düzenini hesaplayamamaktadır. Örneğin, ya mevcut kartlarınızı kullanmaya devam etmelisiniz ya da herhangi bankadan düşük limitli de olsa bir kart almalısınız. Burada limitten ziyade önemli olan ödemelerin düzenidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.