Error 522 Ray ID: 4ca7c4be8a09a812 • 2019-04-20 14:22:37 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Şifre Alma | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Kuveyt Türk 27 Mart, 06:36'de eklendi

İnternet bankacılığı, kişinin evinden, işyerinden, aracından hatta yolculuk esnasında yapılması zorunlu olan finansal işlemleri için büyük kolaylık sağlayan bir gelişmedir. İnternet bankacılığı ise, özel güvenlik ayarları sayesinde çok güvenli hale gelmiştir.

İnternet bankacılığı, şubesiz çalışması sebebiyle hem hızlı hem de masrafsız ya da çok daha az masraflı işlem yapabilme ayrıcalığının resmidir. İnternet bankacılığında güvenliğiniz açısından hesaplarınızı kendiniz sınırlandırabilirsiniz ve internette yapacağınız işlemler verdiğiniz izin doğrultusunda gerçekleşir, bu iznin dışında kalan işlemleri yapamazsınız.

İnternet bankacılığı ile fatura ödeyebilir, eft, havale, kredi kartı ve kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz, hesap özetinizi alabilirsiniz, otomatik havale talimatı verebilirsiniz ve bunun gibi daha bir çok işlemi şubeye gidip saatlerce sıra beklemeden yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Bankası internet bankacılığı kullanabilmek için, öncelikle bankanın herhangi şubesinden hesap açtırmalısınız. Açılan hesapla birlikte internet bankacılığı kullanabilmeniz için şifre istemelisiniz. Müşteri numaranız ve gelen şifre ile birlikte internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Eğer ki, bankanın zaten müşterisi iseniz, 0 850 251 0123 nolu müşteri hizmetleri hattını arayarak, şifrenizi talep edebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden internet bankacılığına giriş yapabileceğiniz gibi yine akıllı telefonlar için oluşturulan mobil uygulamayı da appstore dan ya da Googleplay den yükleyerek cep telefonunuzdan ya da tabletinizden de giriş yapabilirsiniz. Size banka ve müşteri hizmetleri tarafından gönderilen şifreyi değiştirebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.