Error 522 Ray ID: 4ca7f041c81ca7e8 • 2019-04-20 14:52:20 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Lise Öğrencileri Kredi Kartı Alabilir Mi? | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Lise Öğrencileri Kredi Kartı Alabilir Mi?

Kredi kartı 22 Mart, 08:46'de eklendi

Lise öğrencileri de en az üniversite öğrencileri kadar kredi kartı kullanmaya istekliler. Kredi kartı kullanmak lise öğrencileri arasında çok popüler bir talep. Kartın popülaritesinin yanında kullanıcı öğrenciye sağladığı avantajlar da çok fazla.
Nakit paranın çabuk tükenmesi ya da öğrenci arkadaşlarımın cebinde yeteri kadar nakidin olmaması bazen sıkıntı yaratabiliyor ve mutsuzluk veriyor. Bu sebeple limiti ne olursa olsun lise öğrencisi arkadaşlarım da belirli limitte kart kullanmak istemektedirler.
Öğrenci arkadaşlarımın kredi kartı kullanabilmeleri için 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekir, yani hukuki olarak resmi işlemlerini kendi yapabileceği yaşı doldurmaları gerekir. Eğer ki 18 yaşından küçükseniz, velinizin izni ile kredi kartı kullanabilirsiniz. Anne ya da babanız kart kullanmanız konusunda bankaya giderek yazılı izin vermek durumundalardır. Başka bir yol ise, anne ya da babanıza ait kredi kartlarından ek kart çıkarılabilir. Her iki yol da bankanın size kart tahsis etmesi konusunda çok kolaydır.
Eğer ki anne ya da babanızın kartlarından ek kart kullanmak istemiyorsanız, 18 yaşını doldurmuş olmalısınız. Tabi ki öğrenci olduğunuz için geliriniz kısıtlı olduğundan bankanın size tahsis edeceği kartın limiti de küçük olacaktır. Ancak, uzun süredir kart kullanan ve ödemelerini aksatmadan düzenli gerçekleştiren arkadaşlarımın kart limitleri zaman içinde kısmen yükselecektir.
Şimdi, kredi kartı alabilmek için öncelikli olarak başvurabileceğimiz bankalardan bir kaçına göz atalım. Türkiye Ekonomi Bankası, lise ve üniversite öğrencilerine limiti en az 500 TL en fazla 1.000 TL olarak kolaylıkla kredi kartı tahsis edebilmektedir. Açık öğretim fakültesi öğrencisiyseniz de Vakıfbank ve Türkiye Ekonomi Bankası, kart kullanma konusunda size yardımcı olacaktır. Bu kartları kullanırken herhangi kart ücreti, hesap işletim masrafı vs gibi masraflar ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Garanti bankası, bonus markası ile lise öğrencilerine Extragenç kredi kartı vermektedir. Bu kartla bir çok kampanyalara katılabilirsiniz ayrıca indirimli sinema bileti satın alabilirsiniz. İş Bankası, 500 TL limitli kredi kartını kolaylıkla vermektedir ancak düzenli ödemelerle limit 1.000 TL ye kadar yükseliyor. Yakın zamanda Kuveyt Türk Bankası’nın da kredi kartı verme konusunda yardımcı olduğu bilgisini edinmiş bulunmaktayız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.