Error 522 Ray ID: 4dadda55df2aa822 • 2019-05-22 09:45:11 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Istanbul

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Yeni Nesil Çocuklara Yeni Nesil Kumbara : Dijital Kumbara | Kredi Notu

Kredi Notu Nasıl Yükselir?

Kredi Borcu Ödenmezse Ne Olur?

Dolar Neden Yükseliyor ?

Senet ile para bulmak mümkün mü?

Yeni Nesil Çocuklara Yeni Nesil Kumbara : Dijital Kumbara

İş Bankası 18 Ekim, 13:53'de eklendi

İş Bankası ile klasikleşen İş Bankası kumbarası, yeni bir form ile yeniden karşımıza çıkıyor. Klasik İş Bankası kumbarasına eklenen dijital ekran ve İşCep ile entegre çalışması, kumbaranın teknoloji ile birleşmesi sonucunda çocuklar tarafından severek para biriktirilmesini sağlıyor. Bu kumbara ile hem fiziki hem de dijital para biriktirilebiliyor.

Öncelikle 18 yaşından küçük çocuğumuzun bir vadesiz TL hesabı ve bu hesaba bağlı olarak çalışan bir vadeli kumbara hesabı olmalı. Kumbaranın kullanımı çok kolay: Akıllı telefonlarda bluetooth özelliğinin açık olmasıyla, İşCepten kolayca para gönderilebiliyor.

Kumbara ekranında, kumbaraya aktarılan tutar, gönderen kişinin mesajı, hesabın toplam bakiyesi, birikim için belirlenen hedefe yaklaşma durumu görüntülenebiliyor.

İşCep kullanan tüm veliler 18 yaşından küçük olan çocukları için dijital kumbara alabilirler. Dijital kumbarayı herhangi İş Bankası Şubesinden 150-TL karşılığında alma imkanının yanı sıra, hayat sigortası yaptırmış olan herkes ücretsiz alabilmektedir.

Çocuğa ait vadesiz kumbara hesabındaki para, her gün saat 15:30’da sistem tarafından taranarak vadeli kumbara hesabına aktarılır ve son bakiye üzerinden faiz işlemeye devam eder.

Dijital kumbaraya çocuğun velisi tarafından aktarılacak tutarlar için ayrıca ücret alınmamaktadır. Dijital kumbaraya para göndermek için akıllı telefonlardaki bluetooth aktif olmalıdır. Yakındaki dijital kumbaralar telefon tarafından taranır ve çocuğa ait olan kumbara isim soy isim yardımı ile bulunur. Dijital kumbaraya madeni ve kağıt paraların da atılması mümkündür. Ancak bu paralar, dijital kumbara ekranında gösterilmez. Dijital kumbara ekranında, hesaba ait son bakiye durumu görüntülenebilmektedir.

Dijital kumbaralar ekranlarında, dijital kumbara sahibi çocuğun doğum gününde, 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 31 Aralık tarihlerinde günde 3 defa kutlama amaçlı animasyonları gösterir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.